Riviéra Trogir
Zpět

Lagoon 450 (CBM Realtime) - Seget Donji - Charter plavidlá Chorvátsko

Lagoon 450 (CBM Realtime) - Seget Donji - Charter plavidlá Chorvátsko : Seget Donji

Typ plavidla Lagoon 450

Údaje o plavidle počet lôžok: 12 počet kajút: 6 dĺžka: 13,96 m šírka: 7,84 m rok výroby: 2017 ponor (hĺbka): 1,30 m výkonnosť motora: 2x40 hp ks (hp)

Vybavenie a služby plavidla palivová nádrž: 1000 litrov nádrž na vodu: 350 litrov

Plachty

Vnútorné vybavenie počet kajút: 6 počet lôžok: 12 počet toaliet: 4 počet spŕch: 4

Navigačný systém

Bezpečnostné vybavenie

Check in - Check out 17:00 09:00

Other equipment Boat particulars: Full batten main sail, Genoa - roll; Deck: Bimini top, Cockpit cushions, Cockpit shower, Cockpit speakers, Cockpit table, Dinghy, Sprayhood, Steering wheel; Interior/comfort: Air condition, Battery charger, Bed linen, Electric refrigerator, Freezer, Galley equipment, Gas stove and oven, Generator, Heating, Hot water system, Inverter 12 V to 220 V, Radio /CD player, TV; Navigation: Autopilot, Chart & pilot books, GPS Plotter, Radar, Tridata, VHF radio;

Lagoon 450 (CBM Realtime)

Lagoon 450 (CBM Realtime) - Seget Donji - Charter plavidlá Chorvátsko: Mapa

Dnešna predpoved počasia za Chorvatsko
Viac
Predpoved počasia u Poreč Poreč
26°C / 14°C
predpoved počasia Poreč
Predpoved počasia u Zadar Zadar
29°C / 17°C
predpoved počasia Zadar
Vymenny kurz pre Chorvatske kuny

1 HRK = 0,135
Aktualni vynenny kurz 27. 07. 2017

Navštevite tiež

Apartmány v Chorvátsku patria k najobľúbenejšie tunajšie forme ubytovania. Celé Chorvátsko a každá destinácia je plná apartmánov, ktoré sú k dispozícii na prenajatie

Chorvátsko je stále jednou z najobľúbenejšie krajín kam jazdia slovenskí turisti tráviť svoju dovolenku. Ovšem zistiť si informácie o ubytovaní v Chorvátsku je pomerne ťažké, pokiaľ teda nemáte nejaké priame kontakty na majiteľov objektov, či hotelov.

Prečo si vybrať za vašou cieľovou destináciu práve dovolenku v Chorvátsku a kam sa presnejšie vydať? Jeden z hlavných dôvodov je kľud, ktorý tu panuje, krajina je v poslednej dobe ako finančne tak ekonomicky celkom v slušnom priemere na rozdiel od Grécka, ktoré sa topí v dlhoch, alebo Egypta, kde zúri nepokoje. Ľudia tu sú veľmi milý a k turistom vždy veľmi ústretoví a ochotní.