Ubytovanie Chorvátsko

Ubytovanie Chorvátsko

Chorvátsko je stále jednou z najobľúbenejšie krajín kam jazdia slovenskí turisti tráviť svoju dovolenku. Ovšem zistiť si informácie o ubytovaní v Chorvátsku je pomerne ťažké, pokiaľ teda nemáte nejaké priame kontakty na majiteľov objektov, či hotelov.

Chorvátski majitelia penziónov a apartmánov sa dajú kontaktovať telefonicky, alebo E-mailom u každého ubytovanie čo je na internete ponúkané, by malo byť uvedené aj telefonické spojenie na ktorom sa dá ubytovanie vopred rezervovať.


Doporučejeme vám ubytovanie v Chorvátsku si zabezpečiť vlastnými silami, vynechať prostredníkmi a rovno kontaktovať majiteľa súkromných apartmánov. Veľmi dobre vám k tomu môžu pomôcť stránky s príznačným názvom Ubytovanie v Chorvátsku - je to najväčší katalóg apartmánov a izieb a to s kontaktmi priamo na majiteľov. Týmto spôsobom sa dá ušetriť až 40% ceny oproti cestovným kanceláriám.

Tu si vypíšeme spôsoby akými sa dá v Chorvátsku ubytovať

  1. Na blind (hotely, apartmány) - čo toto slovné spojenie znamená? Znamená to,, vyjsť'' len tak svojím vlastným autom do Chorvátska a hľadať ubytovanie až na mieste. Je to síce z najväčšou pravdepodobnosťou ten najlacnejší spôsob, avšak má niekoľko ALE!. A) Nikdy nie je istota, že v danej destinácii, ktorá môže byť práve naplnená nájdete nejaký pekný hotel či apartmán v nejakom solídnom stave a blízko k moru. B) Tiež sa môže stať, že vás budú chcieť miestnej oklamať a nakoniec by ste na tom mohli ešte prerobiť, takže pred odchodom odporúčam zistiť si nejaké bližšie informácie o súčasnom stave cien ubytovania.

  1. Ak máte príves tak jediná možnosť ubytovania je na oplotených pozemkách určených priamo pre prívesné zariadenie. Tu sa vopred nič dohovárať nemusí, miesto sa nájde prakticky vždy a nie je to ani nejako predražené.

  1. Vopred dohodnutej - tu platí buď telefonickom dohovore vopred, kedy budete vedieť presne kam pôjdete, a za akú cenu to bude. Odporúčame využiť služby katalógov ktoré ponúkajú ubytovanie v súkromí s kontakty na majiteľov as vlastníkom apartmánu sa cez email presne dohodnúť na cene a zaslať fotografie konkrétneho apartmánu v ktorom budete. Zálohu ktorá bude istotu pre majiteľa objektu tak pre vás zašlite prevodom na účet alebo poštou do Chorvátska.

  1. Od cestovnej kancelárie - buď letecky, alebo autobusom, všetko je zariadené, prakticky o nič sa nestaráte a na mieste vám bude navyše pridelená i vaše osobné delegátka. Tento spôsob vyjde síce najdrahšie, ale je to najistejšia spôsob a hlavne spôsob ako predísť nejakým komplikáciám spôsobených ubytovaním.

Dnešna predpoved počasia za Chorvatsko
Viac
Predpoved počasia u Pula Pula
22°C / 14°C
predpoved počasia Pula
Predpoved počasia u Poreč Poreč
19°C / 9°C
predpoved počasia Poreč
Vymenny kurz pre Chorvatske kuny

1 HRK = 0,134
Aktualni vynenny kurz 22. 09. 2017

Navštevite tiež

Apartmány v Chorvátsku patria k najobľúbenejšie tunajšie forme ubytovania. Celé Chorvátsko a každá destinácia je plná apartmánov, ktoré sú k dispozícii na prenajatie

Chorvátsko je stále jednou z najobľúbenejšie krajín kam jazdia slovenskí turisti tráviť svoju dovolenku. Ovšem zistiť si informácie o ubytovaní v Chorvátsku je pomerne ťažké, pokiaľ teda nemáte nejaké priame kontakty na majiteľov objektov, či hotelov.

Prečo si vybrať za vašou cieľovou destináciu práve dovolenku v Chorvátsku a kam sa presnejšie vydať? Jeden z hlavných dôvodov je kľud, ktorý tu panuje, krajina je v poslednej dobe ako finančne tak ekonomicky celkom v slušnom priemere na rozdiel od Grécka, ktoré sa topí v dlhoch, alebo Egypta, kde zúri nepokoje. Ľudia tu sú veľmi milý a k turistom vždy veľmi ústretoví a ochotní.