Apartmány Chorvátsko

Apartmány Chorvátsko

Apartmány v Chorvátsku patria k najobľúbenejšie tunajšie forme ubytovania. Celé Chorvátsko a každá destinácia je plná apartmánov, ktoré sú k dispozícii na prenajatie

Často sa dá " vyjsť " a skúsiť ubytovanie v súkromí čiže apartmány vyhľadať tzv " naslepo " , ale musíte tiež počítať s tým , že môže nastať problém , v lete nájsť apartmán , ktorý by plne vyhovoval vašim požiadavkám ako sú : blízko pri mori , balkón na morskú stranu , polpenzia atď môže byť nesplniteľná úloha . Preto je dobré zarezervovať si apartmán ešte pred výjazdom .


 Ubytovanie v apartmánoch má tú veľkú výhodu , že kontakt medzi vami a hostiteľom je osobnejší ( nie ako v hoteli ) a kedykoľvek niečo potrebujete majiteľ vám väčšinou ochotne pomôže a poradí . K dispozícii v apartmáne by tiež mala byť vlastné kuchynská linka , s príbory , mikrovlnnou rúrou a pecou , na ktorých si môžete pokrmy pripravovať sami . Tiež sa dá s Chorvátmi dobre zjednávať na cene a dĺžke vášho pobytu . Cena za ktorú sa dá priemerne zaobstarať ubytovanie v nejakom slušnom apartmáne v

Chorvátsku sa pohybuje v hlavnej sezóne a na známejších destináciách okolo 17 € / 1 osoba na noc za veľmi solídne ubytovanie , často aj s raňajkami , alebo polpenziou . Samozrejme k dispozícii sú aj bungalovy , kde sa dá ubytovanie zohnať ďaleko lacnejšie , ale často sú veľmi ďaleko od mora , bez balkóna a bez jedla .


Čo sa týka hotelov v Chorvátsku je ich tu veľmi poskromne , v cieľových destináciách sa nachádzajú z pravidla tak 2-3 a sú oproti apartmánom zbytočne predražené .

Dnešna predpoved počasia za Chorvatsko
Viac
Predpoved počasia u Makarska Makarska
21°C / 17°C
predpoved počasia Makarska
Predpoved počasia u Pula Pula
22°C / 14°C
predpoved počasia Pula
Vymenny kurz pre Chorvatske kuny

1 HRK = 0,134
Aktualni vynenny kurz 22. 09. 2017

Navštevite tiež

Apartmány v Chorvátsku patria k najobľúbenejšie tunajšie forme ubytovania. Celé Chorvátsko a každá destinácia je plná apartmánov, ktoré sú k dispozícii na prenajatie

Chorvátsko je stále jednou z najobľúbenejšie krajín kam jazdia slovenskí turisti tráviť svoju dovolenku. Ovšem zistiť si informácie o ubytovaní v Chorvátsku je pomerne ťažké, pokiaľ teda nemáte nejaké priame kontakty na majiteľov objektov, či hotelov.

Prečo si vybrať za vašou cieľovou destináciu práve dovolenku v Chorvátsku a kam sa presnejšie vydať? Jeden z hlavných dôvodov je kľud, ktorý tu panuje, krajina je v poslednej dobe ako finančne tak ekonomicky celkom v slušnom priemere na rozdiel od Grécka, ktoré sa topí v dlhoch, alebo Egypta, kde zúri nepokoje. Ľudia tu sú veľmi milý a k turistom vždy veľmi ústretoví a ochotní.